HC Slavia Praha

 ročník 2003 


Rozlosování soutěže 2016 / 2017

publikováno 15.09.2016

Časy tréninků sledujte na oficiálních stránkách HC SLAVIA PRAHA v sekci rozpis ledu.

Příští utkání:

HC Letci Letňany - HC Slavia Praha /mistrák/ 

sobota 24.9.2016 - 12:30 hod., sraz 11:25 hod. v Letňanech.

Název skupiny: Skupina C (skC)
Termíny: 28. kol
  Září 10., 17., 24., 28.
  Říjen 1., 8., 15., 22., 26., 29.
  Listopad 5., 12., 17., 19., 26.
  Prosinec 3., 10., 17.
  Leden 7., 14., 28.
  Únor 4., 11., 18., 25.
  Březen 11., 18., 25.
Hrací systém: Bergerovy tabulky
Počet opakování: 4x
Pořadí nasazení:  
 1. SL (11001) HC Slavia Praha    
 2. HP (10601) HC Hvězda Praha    
 3. LE (10905) HC Letci Letňany    
 4. LB (50502) Bílí Tygři Liberec    
 5. PA (60602) HC DYNAMO PARDUBICE    
 6. MB (20704) BK Mladá Boleslav    
 7. HK (60208) Mountfield HK, a.s.    
 8. KO (20401) SC Kolín    
Rozlosování:  
1. kolo 10.9.2016 Sobota
  A8001 HC Slavia Praha - SC Kolín    2:3        
  A8002 HC Hvězda Praha - Mountfield HK, a.s.    1:10        
  A8003 HC Letci Letňany - BK Mladá Boleslav    7:4        
  A8004 HC DYNAMO PARDUBICE - Bílí Tygři Liberec    5:7        
2. kolo 17.9.2016 Sobota
  A8005 SC Kolín - HC DYNAMO PARDUBICE    4:5    (Ne 12:00)   
  A8006 BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec    2:10    (So 14:00)   
  A8007 Mountfield HK, a.s. - HC Letci Letňany    6:3    (So 15:15)   
  A8008 HC Slavia Praha - HC Hvězda Praha    10:3    (Po 18:00)   
3. kolo 24.9.2016 Sobota
  A8009 HC Hvězda Praha - SC Kolín    ..... : .....    (So 16:00)   
  A8010 HC Letci Letňany - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 12:30)   
  A8011 Bílí Tygři Liberec - Mountfield HK, a.s.    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8012 HC DYNAMO PARDUBICE - BK Mladá Boleslav    ..... : .....    (So 14:00)   
4. kolo 28.9.2016 Středa
  A8013 SC Kolín - BK Mladá Boleslav    ..... : .....    (St 11:00)   
  A8014 Mountfield HK, a.s. - HC DYNAMO PARDUBICE    ..... : .....    (St 12:00)   
  A8015 HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec    ..... : .....    (St 14:00)   
  A8016 HC Hvězda Praha - HC Letci Letňany    ..... : .....    (St 15:00)   
5. kolo 1.10.2016 Sobota
  A8017 HC Letci Letňany - SC Kolín    ..... : .....    (So 12:30)   
  A8018 Bílí Tygři Liberec - HC Hvězda Praha    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8019 HC DYNAMO PARDUBICE - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 14:00)   
  A8020 BK Mladá Boleslav - Mountfield HK, a.s.    ..... : .....    (So 12:00)   
6. kolo 8.10.2016 Sobota
  A8021 SC Kolín - Mountfield HK, a.s.    ..... : .....        
  A8022 HC Slavia Praha - BK Mladá Boleslav    ..... : .....        
  A8023 HC Hvězda Praha - HC DYNAMO PARDUBICE    ..... : .....    (So 16:00)   
  A8024 HC Letci Letňany - Bílí Tygři Liberec    ..... : .....    (So 12:30)   
7. kolo 15.10.2016 Sobota
  A8025 Bílí Tygři Liberec - SC Kolín    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8026 HC DYNAMO PARDUBICE - HC Letci Letňany    ..... : .....        
  A8027 BK Mladá Boleslav - HC Hvězda Praha    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8028 Mountfield HK, a.s. - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 13:15)   
8. kolo 22.10.2016 Sobota
  A8029 SC Kolín - HC Slavia Praha    ..... : .....        
  A8030 Mountfield HK, a.s. - HC Hvězda Praha    ..... : .....    (So 13:15)   
  A8031 BK Mladá Boleslav - HC Letci Letňany    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8032 HC DYNAMO PARDUBICE - Bílí Tygři Liberec    ..... : .....        
9. kolo 26.10.2016 Středa
  A8033 HC DYNAMO PARDUBICE - SC Kolín    ..... : .....        
  A8034 Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav    ..... : .....        
  A8035 HC Letci Letňany - Mountfield HK, a.s.    ..... : .....        
  A8036 HC Hvězda Praha - HC Slavia Praha    ..... : .....        
10. kolo 29.10.2016 Sobota
  A8037 SC Kolín - HC Hvězda Praha    ..... : .....        
  A8038 HC Slavia Praha - HC Letci Letňany    ..... : .....        
  A8039 Mountfield HK, a.s. - Bílí Tygři Liberec    ..... : .....        
  A8040 BK Mladá Boleslav - HC DYNAMO PARDUBICE    ..... : .....    (So 12:00)   
11. kolo 5.11.2016 Sobota
  A8041 BK Mladá Boleslav - SC Kolín    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8042 HC DYNAMO PARDUBICE - Mountfield HK, a.s.    ..... : .....        
  A8043 Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8044 HC Letci Letňany - HC Hvězda Praha    ..... : .....    (So 12:30)   
12. kolo 12.11.2016 Sobota
  A8045 SC Kolín - HC Letci Letňany    ..... : .....        
  A8046 HC Hvězda Praha - Bílí Tygři Liberec    ..... : .....    (So 16:00)   
  A8047 HC Slavia Praha - HC DYNAMO PARDUBICE    ..... : .....        
  A8048 Mountfield HK, a.s. - BK Mladá Boleslav    ..... : .....    (So 13:15)   
13. kolo 17.11.2016 Čtvrtek
  A8049 Mountfield HK, a.s. - SC Kolín    ..... : .....        
  A8050 BK Mladá Boleslav - HC Slavia Praha    ..... : .....    (Čt 12:00)   
  A8051 HC DYNAMO PARDUBICE - HC Hvězda Praha    ..... : .....    (Čt 13:15)   
  A8052 Bílí Tygři Liberec - HC Letci Letňany    ..... : .....        
14. kolo 19.11.2016 Sobota
  A8053 SC Kolín - Bílí Tygři Liberec    ..... : .....        
  A8054 HC Letci Letňany - HC DYNAMO PARDUBICE    ..... : .....    (So 12:30)   
  A8055 HC Hvězda Praha - BK Mladá Boleslav    ..... : .....    (So 16:00)   
  A8056 HC Slavia Praha - Mountfield HK, a.s.    ..... : .....        
15. kolo 26.11.2016 Sobota
  A8057 HC Slavia Praha - SC Kolín    ..... : .....        
  A8058 HC Hvězda Praha - Mountfield HK, a.s.    ..... : .....    (So 16:00)   
  A8059 HC Letci Letňany - BK Mladá Boleslav    ..... : .....    (So 12:30)   
  A8060 Bílí Tygři Liberec - HC DYNAMO PARDUBICE    ..... : .....    (So 12:00)   
16. kolo 3.12.2016 Sobota
  A8061 SC Kolín - HC DYNAMO PARDUBICE    ..... : .....        
  A8062 BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8063 Mountfield HK, a.s. - HC Letci Letňany    ..... : .....    (So 13:15)   
  A8064 HC Slavia Praha - HC Hvězda Praha    ..... : .....        
17. kolo 10.12.2016 Sobota
  A8065 HC Hvězda Praha - SC Kolín    ..... : .....    (So 16:00)   
  A8066 HC Letci Letňany - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 12:30)   
  A8067 Bílí Tygři Liberec - Mountfield HK, a.s.    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8068 HC DYNAMO PARDUBICE - BK Mladá Boleslav    ..... : .....        
18. kolo 17.12.2016 Sobota
  A8069 SC Kolín - BK Mladá Boleslav    ..... : .....        
  A8070 Mountfield HK, a.s. - HC DYNAMO PARDUBICE    ..... : .....    (So 13:15)   
  A8071 HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec    ..... : .....        
  A8072 HC Hvězda Praha - HC Letci Letňany    ..... : .....    (So 16:00)   
19. kolo 7.1.2017 Sobota
  A8073 HC Letci Letňany - SC Kolín    ..... : .....    (So 12:30)   
  A8074 Bílí Tygři Liberec - HC Hvězda Praha    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8075 HC DYNAMO PARDUBICE - HC Slavia Praha    ..... : .....        
  A8076 BK Mladá Boleslav - Mountfield HK, a.s.    ..... : .....    (So 12:00)   
20. kolo 14.1.2017 Sobota
  A8077 SC Kolín - Mountfield HK, a.s.    ..... : .....        
  A8078 HC Slavia Praha - BK Mladá Boleslav    ..... : .....        
  A8079 HC Hvězda Praha - HC DYNAMO PARDUBICE    ..... : .....    (So 16:00)   
  A8080 HC Letci Letňany - Bílí Tygři Liberec    ..... : .....    (So 12:30)   
21. kolo 28.1.2017 Sobota
  A8081 Bílí Tygři Liberec - SC Kolín    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8082 HC DYNAMO PARDUBICE - HC Letci Letňany    ..... : .....        
  A8083 BK Mladá Boleslav - HC Hvězda Praha    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8084 Mountfield HK, a.s. - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 13:15)   
22. kolo 4.2.2017 Sobota
  A8085 SC Kolín - HC Slavia Praha    ..... : .....        
  A8086 Mountfield HK, a.s. - HC Hvězda Praha    ..... : .....    (So 13:15)   
  A8087 BK Mladá Boleslav - HC Letci Letňany    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8088 HC DYNAMO PARDUBICE - Bílí Tygři Liberec    ..... : .....        
23. kolo 11.2.2017 Sobota
  A8089 HC DYNAMO PARDUBICE - SC Kolín    ..... : .....        
  A8090 Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8091 HC Letci Letňany - Mountfield HK, a.s.    ..... : .....    (So 12:30)   
  A8092 HC Hvězda Praha - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 16:00)   
24. kolo 18.2.2017 Sobota
  A8093 SC Kolín - HC Hvězda Praha    ..... : .....        
  A8094 HC Slavia Praha - HC Letci Letňany    ..... : .....        
  A8095 Mountfield HK, a.s. - Bílí Tygři Liberec    ..... : .....    (So 13:15)   
  A8096 BK Mladá Boleslav - HC DYNAMO PARDUBICE    ..... : .....    (So 12:00)   
25. kolo 25.2.2017 Sobota
  A8097 BK Mladá Boleslav - SC Kolín    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8098 HC DYNAMO PARDUBICE - Mountfield HK, a.s.    ..... : .....        
  A8099 Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8100 HC Letci Letňany - HC Hvězda Praha    ..... : .....    (So 12:30)   
26. kolo 11.3.2017 Sobota
  A8101 SC Kolín - HC Letci Letňany    ..... : .....        
  A8102 HC Hvězda Praha - Bílí Tygři Liberec    ..... : .....    (So 16:00)   
  A8103 HC Slavia Praha - HC DYNAMO PARDUBICE    ..... : .....        
  A8104 Mountfield HK, a.s. - BK Mladá Boleslav    ..... : .....    (So 13:15)   
27. kolo 18.3.2017 Sobota
  A8105 Mountfield HK, a.s. - SC Kolín    ..... : .....    (So 13:15)   
  A8106 BK Mladá Boleslav - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 12:00)   
  A8107 HC DYNAMO PARDUBICE - HC Hvězda Praha    ..... : .....        
  A8108 Bílí Tygři Liberec - HC Letci Letňany    ..... : .....    (So 12:00)   
28. kolo 25.3.2017 Sobota
  A8109 SC Kolín - Bílí Tygři Liberec    ..... : .....        
  A8110 HC Letci Letňany - HC DYNAMO PARDUBICE    ..... : .....    (So 12:30)   
  A8111 HC Hvězda Praha - BK Mladá Boleslav    ..... : .....    (So 16:00)   
  A8112 HC Slavia Praha - Mountfield HK, a.s.    ..... : .....        

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: hokej - lední

Návštěv: 71832
Dnes: 0
Online: 1

Naši sponzoři a partneři
  • Hokej Slavia

Kalendář akcí

« 09 / 2016 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejbližší akce